EDUKACINIAI ŽAIDIMAI
ATRAKINK LIETUVOS ISTORIJĄ
Pažink senąjį Lietuvos miestelį

Interaktyvus muziejaus miestelio žemėlapis su animuotais herojais ir maršrutais. 

Trakų istorijos muziejaus žaidimas

Priešo žvalgai prasiskverbė pilies vidun. Nunešk gynybos planą įgulos vadui.

44-ios Lietuvos katalikų bažnyčios
Atverskite kortas

Žaidimas susideda iš trijų etapų.

Lietuvos herbai

50-ties Lietuvos miestų herbai

Virtuali baroko dailininko dirbtuvė

Virtualią edukacinę programą ir kompaktinę plokštelę „Baroko dailininko dirbtuvė“ sukūrė Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centras. Tai tarptautinio projekto suaugusiesiems „Virtualus muziejus – pažangi suaugusiųjų mokymo priemonė“ dalis.

Lietuvių kalbos mokomasis kompiuterinis žaidimas „Kieti riešutėliai“

Žaidimą sukūrė Lietuvių kalbos institutas. Šis žaidimas sugalvotas iš 8-ių teminių dalių (rašybos, kirčiavimo, morfologijos, žodžių sandaros, kalbos turtų ir kt.). Jis skirtas 5–12 klasių mokiniams mokytis taisyklingos lietuvių kalbos, tačiau jį žaisti galės kiekvienas, kas nori pasitikrinti, kaip moka lietuvių kalbą, ir patobulinti jos įgūdžius.

Edukacinis žaidimas „Lietuvos dvarai“
Žaidimas „Pažink Prezidentus“

Ar gerai pažįstate mūsų šalies pirmuosius piliečius? Įveikę 8 žaidimo lygius sužinosite mūsų prezidentų gimimo vietas ir datas, įgytą profesiją, amžių, kada jie pradėjo eiti prezidento pareigas ir kiek laiko tai truko, kokias knygas parašė, kokios buvo jų šeimos ir laisvalaikio pomėgiai.

Žaidimas „Surask Sūručio lobį!“

Seniai labai seniai Druskininkuose gyveno toks Sūrutis. Jis buvo pirmas ir vienintelis žmogus, mokėjęs gydyti mineraliniu vandeniu. Niekas šiandien nežino, kur Sūrutis užkasė savo turtus. Gal tau pavyks surasti Sūručio lobį?   

Sudėk Druskininkų vaizdelį
Animuotas interaktyvus žaidimas „Tapybos pamoka“
Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“ PDF formatu

Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas veikia Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus svetainėje. Knygoje pateikta 11 tapybos, grafikos darbų iš muziejaus rinkinių. Sudarytojai kviečia juos spalvinti ir pažinti Lietuvos sostinės Vilniaus įkūrimo istoriją. Prie spalvinamų paveikslų yra nurodytas QR kodas, kuris nukreipia į Lietuvos muziejų kolekcijų portalą www.limis.lt, kur galima daugiau sužinoti apie kūrinį, jo autorių ir kt. Kviečiame spalvinti, pažinti ir atrasti Vilnių!

Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“ internete

Spalvinti galima naudojantis ir planšetiniais kompiuteriais, ir išmaniaisiais telefonais. Interaktyvi knyga pateikia daugiau informacijos apie muziejaus rinkinius: šalia 15 tik spalvinimui atrinktų vaizdų žaidimo dalyviai galės pamatyti ir daugiau su kiekviena tema susijusių meno kūrinių, splavindami bus maloniai nustebinti animuotomis detalėmis.

Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“

Antroji interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“, veikianti Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus interneto svetainėje, kviečia ne tik spalvinti, bet ir surinkti dėliones! Spalvinimui pateiktus vaizdus galima spalvinti išmaniuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose. Pažinkite Vilniaus istoriją per meno kūrinius iš Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus rinkinių!