EDUKACINIAI ŽAIDIMAI
Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“ PDF formatu

Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“ PDF 
Lietuvos nacionalinis dailės muziejus sukūrė jau antrą interaktyvią spalvinimo knygą-žaidimą „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“. Knygos sudarytojai kviečia per dailės kūrinius pažinti Lietuvos sostinę Vilnių. Iš muziejaus rinkinių buvo atrinkta 12 paveikslų, kuriuose atsiskleidžia XVI–XIX a. Vilniaus miesto gyvenimas. Prie spalvinamų paveikslų nurodytas QR kodas, kuris nukreipia į Lietuvos muziejų kolekcijų portalą www.limis.lt, kur galima daugiau sužinoti apie kūrinį, jo autorių ir t. t. Nuspalvinę ir išsikirpę vidinius knygos puslapius, galėsite pasidaryti erdvinį atviruką su Vilniaus arkikatedros vaizdu.

Interaktyvus žaidimas Inkliuzų medžioklė

Palangos gintaro muziejus siūlo smagų interaktyvų žaidimą INKLIUZŲ MEDŽIOKLĖ, jo autorius – Vilniaus dailės akademijos studentas Emilis Jonaitis.
Pasinerkite į priešistorinį gintarmedžių mišką! Saugiai pasiekite muziejų, saugokitės šakų ir rinkite vabzdžius! Sėkmės!

Kvietimas FB paskyroje Palangos gintaro muziejus 

Interaktyvi viešnagė Jurgio Mačiulio-Maironio namuose
Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į viešnagę Jurgio Mačiulio Maironio namuose.Tegul apie Maironį kalba daiktai.
 
Žaidimas „Pažink Prezidentus“

Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune siūlo pažaisti žaidimą „Pažink Prezidentus“.
Ar gerai pažįstate mūsų šalies pirmuosius piliečius? Įveikę 8 žaidimo lygius sužinosite mūsų prezidentų gimimo vietas ir datas, įgytą profesiją, amžių, kada jie pradėjo eiti prezidento pareigas ir kiek laiko tai truko, kokias knygas parašė, kokios buvo jų šeimos ir laisvalaikio pomėgiai.

Pažintinė spalvinimo knygelė
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus pristatyto pirmąją skilties įdomu = nenuobodu Pažintinę spalvinimo knygelę.
Pažintinė spalvinimo knygelė supažindins su kai kuriais Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus fonduose saugomais eksponatais, atskleis jų istoriją, paskatins mažuosius daiktams suteikti naujų spalvų.
Savaime suprantama, mūsų knygutė, kaip ir dauguma reiškinių šiuo metu, yra elektroninė. Malonaus vartymo ir ne tik – lauksime nuspalvintų piešinukų nuotraukų. Siųskite jas Jums patogiausiu būdu – messenger programėle ar elektroniniu paštu vadyba@ltmkm.lt
Kartu kurkime virtualią parodą, spalvingiausi ir originaliausi Jūsų darbeliai tikrai neliks nepastebėti!
Parsisiųskite knygutę čia – idomu=nenuobodu https://ltmkm.lt/wp-content/uploads/2020/04/idomunenuobodu-1.pdf
 
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus informacija
Skrydis per Atlantą

Vytauto Didžiojo karo muziejaus interaktyvus edukacinis žaidimas „Skrydis per Atlantą“ kurtas bendradarbiaujant su KTU ir jų laboratorija „VRLab“.
Edukacinis žaidimas „Skrydis per Atlantą“ perkeltas į Google Play platformą. Šis interaktyvus edukacinis žaidimas kviečia iš arčiau susipažinti su „Lituanicos“ skrydžio istorija. Kartu su pilotais galima išbandyti lėktuvą „Bellanca Pacemaker CH-300“, už 3250 $ patobulinti lėktuvą ir pavadinti jį „Lituanicos“ vardu. Šią ne vieną apdovanojimą pelniusio skrydžio istoriją pristatantį žaidimą galite parsisiųsti nemokamai ir išbandyti lietuvių bei anglų kalbomis. 
Parengta pagal Vytauto Didžiojo karo muziejaus informaciją

(Iš)gyvenk XVII a. Kėdainiuose
„Spalvink Vilnių. Pastatų istorijos“: interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas

Kaip Vilniaus veidas keitėsi bėgant šimtmečiams? Kokias istorijas pasakoja Vilniaus pastatai? Ką jie byloja apie miestiečių skonį ir pomėgius, savo epochos papročius? Visa tai sužinosite spalvindami ir skaitydami šią interaktyvią knygą. Čia taip pat galėsite rinkti dėliones ir žaisti atminties žaidimą.

Spalvinimo knyga „Spalvink Vilnių. Pastatų istorijos“ PDF formatu

Tai spalvinimo knyga apie Vilniaus pastatų istoriją, legendas, valdovus, įdomybes. Tekstą iliustruoja spalvinimui pritaikyti grafikos, tapybos darbai iš Lietuvos muziejų kolekcijų portalo www.limis.lt . Knygą galima nemokamai atsisiųsti, išsispausdinti ir tradicinėmis priemonėmis spalvinti.  

Įrenginiai sielai

Nacionalinė Dailės Galerija pristato Aleksandros Kasubos parodą palydintį žaidimą „Įrenginiai sielai“.

Edukacinis žaidimas „Valdovų miestas“

„Spalvink Vilnių“ komanda sukūrė naują edukacinį žaidimą „Valdovų miestas“ apie Vilnių ir čia gyvenusius LDK valdovus, papildantį 4-9 klasės istorijos ugdymo turinį.