NAUJIENOS

Viktoro Paukštelio tapybos paroda
2022-07-21

Liepos 23 d., šeštadienį, 15.00 Mykolo Oginskio rūmuose Plungėje bus atidaryta Viktoro Paukštelio tapybos paroda „Uždraustas kraštovaizdis“.

Kartu su kuratore Raminta Jurėnaite, menininkas ekspozicijos temą ir paveikslų atranką sumanė būtent šiai vietai. Pats menininkas Jums dovanos savo koncertą (skambės J.S.Bacho, F.Šopeno kūriniai) ir pristatys M.Oginskio rūmų tema paruoštą parodą.
 
Per visas šešias muziejaus sales judėdamas pietine ir šiaurinė anfiladomis, žiūrovas įtraukiamas į daugiaprasmį pasakojimą. Parodos pavadinimas – nuoroda į klausimą ar šiuolaikinėje tapyboje gali būti plėtojami ne tik kraštovaizdžio, bet ir portreto, religinio, bei istorinio paveikslų žanrai. Tapyboje Paukštelis užmezga dialogą su senųjų meistrų paveikslais. Jis tapo paveikslus ir iš knygose, spaudoje ir asmeniniuose albumuose rastų fotografijų.

Monochrominiai tapytojo paveikslai balansuoja tarp intelektualios ir emocionalios refleksijos, atspindėdami visiems laikams aktualias meilės, tikėjimo, herojizmo ir gamtos temas.

Paroda veiks iki 2022 m. spalio 3 d.
 
paroda