NAUJIENOS

Varpinė – Vilniaus laiko juosta
2023-10-04

Vilniaus katedros varpinėje veikia nauja paroda „Varpinė – Vilniaus laiko juosta“ ir joje vyksta ekskursijos-edukacijos visai šeimai. Šį šeštadienį prasidės ir teatralizuotos ekskursijos, kuriose aktoriai-klounai lydės lankytojus ir džiugins mažuosius.

Pirmoji teatralizuota ekskursija – spalio 7 d. 12 val. Susitikimo vieta: Vilniaus katedros varpinė.

Ekskursijos trukmė – 1 val.
Bilieto kaina – 6 Eur, su nuolaida – 4 Eur.

 

Teatralizuota ekskursija po parodą Vilniaus katedros varpinėje

Muziejaus gidės ir edukatorės kartu su profesionaliais aktoriais – klounados meistrais – ves Vilniaus istorijos pamokas vaikams. Intriguojantis, rimtas pasakojimas apie bokštą ir miesto istoriją susipins su klounų pokštais, išdaigomis ir provokacijomis; vaikai bus taip pat aktyviai įtraukti į šį pažintinį užsiėmimą.

Ekskursiją pradėsime nuo šaulio– bokšto sergėtojo – mankštos; kildami į viršų pateksime į laiko mašiną ir sužinosime, kaip statinys augo, keitėsi ir kokių papildomų funkcijų įgavo. Dalyvius lydės varpinėje apsigyvenęs grifonas, o ekskursijos vedėjai per šaudymo angas ir garsalangius atkreips dėmesį į reikšmingiausius Vilniaus miesto pastatus, kuriuos galima pamatyti iš šio bokšto.

Parodoje vaikai su tėvais ir seneliais galės tyrinėti žaidybiškas septynių šimtmečių Vilniaus istorijas nuo Gedimino barzdos iki katedros lobyno atradimo.

Ekskursijos trukmė – 1 val.
Bilieto kaina – 6 Eur, su nuolaida – 4 Eur. Bilietus galima įsigyti Katedros varpinėje arba „Paysera Tickets“ sistemoje.
Daugiau informacijos ir registracija tel. + 370 600 12080, + 370 5 269 7800, el. p. varpine@bpmuziejus.lt

 

Apie edukaciją mūsų tinklapyje: https://bpmuziejus.lt/lt/pagrindinis-meniu/renginiai.html,teatralizuota-ekskursija-po-paroda-vilniaus-katedros-varpineje