NAUJIENOS

Užsiėmimas „Architekto dirbtuvės”
2021-09-21

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. ir P. Galaunių namuose-muziejus (Vydūno al. 2, Kaunas) rugsėjo 23 d., ketvirtadienį, 17.00 val. kviečia į edukacinį užsiėmimą „Architekto dirbtuvės” parodoje „ARNO FUNK[CIONALIZMAS]”.
Atėjus rudeniui, vėl laukiame vaikų, šeimų, suaugusiųjų bei senjorų dailininkės-edukatorės Nijolės Jurkuvienės vedamuose „Meno laboratorijos“ užsiėmimuose. Ir toliau tęsime pažintį su įvairiomis kūrybos praktikomis ir technikomis: tapyba, grafika, batika, linoraižiniu, akvarele ir daugeliu kitų. Vėl kviesime išbandyti, kurti įvairiomis temomis, lavinti savo vaizduotę ir kūrybinius gebėjimus.
Edukacijos „Architekto dirbtuvės” metu apžiūrėsime A. ir P. Galaunių namuose-muziejuje veikiančią parodą „ARNO FUNK[CIONALIZMAS]”, skirtą pačiam namo autoriui – architektui Arnui Funkui. Stebėdami jo projektus, kurtus interjerus ir pačiame muziejaus pastate esančias formas, suplanavimą, susipažinsite su modernistinės ir funkcionalistinės architektūros bruožais. Praktinėje užsiėmimo dalyje gilinsimės į namo eksterjero ir interjero kūrimą.
Edukacijos dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija tel. 8 (37) 79 89 95
Trukmė: 1,5 val.
Kaina: suaugusiesiems – 5 Eur; ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikams, senjorams – 3 Eur.
Užsiėmime galima dalyvauti tik su galimybių pasu (netaikoma asmenins iki 16 metų).
Maloniai kviečiame atvykti.

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacja ir nuotr.