NAUJIENOS

Pažintis su „Lituanicos“ skrydžiu
2021-04-14

Lietuvos aviacijos muziejus kviečia į nuotolines nemokamas edukacines programas, skirtas legendinei „Lituanicai“ ir jos pilotams Steponui Dariui ir Stasiui Girėnui.

Balandžio 14 d. Nemokama nuotolinė edukacija „LITUANICA ŽYGIS“ (išankstinė registracija)
Lietuvos aviacijos muziejus kviečia sužinoti arba pagilinti žinias apie vieną ryškiausių įvykių ne tik Lietuvos, bet ir aviacijos istorijoje – lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, išgarsinusį mūsų šalies vardą visame pasaulyje. Papasakosime apie pasiruošimo žygiui eigą, apie tai, kokias kliūtis reikėjo įveikti lakūnams, norint įsigyti tinkamą lėktuvą skrydžiui, gauti finansinę paramą bei perskristi Atlantą.
Edukacijos dieną atsiųsime prisijungimo nuorodą.
Edukacija tinkama vaikams nuo 7 metų amžiaus ir suaugusiems.
Registracija: https://forms.gle/hVfQeBe9mLvDMzE26
Balandžio 21 d. Nemokama nuotolinė edukacija LITUANICA. STEPONAS DARIUS (išankstinė registracija)
Tai edukacinis užsiėmimas, kurio metu jūs supažinsite su viena ryškiausių asmenybių Lietuvos aviacijos istorijoje – transatlantiniu lakūnu Steponu Dariumi. Papasakosime apie S. Dariaus gyvenimo vingius, pakilimus ir nuosmukius bei įvykį, lėmusį jo pasirinkimą skraidyti. Taip pat sužinosite apie lakūno sportinę, visuomeninę veiklą Jungtinėse Amerikos valstijose ir kokias naujas sporto šakas „parskraidino“ į Lietuvą.
Edukacijos dieną atsiųsime prisijungimo nuorodą.
Edukacija tinkama vaikams nuo 7 metų amžiaus ir suaugusiems.
Registracija: https://forms.gle/4Sr1URQdaVLJECaHA
Balandžio 28 d. Nemokama nuotolinė edukacija LITUANICA. STASYS GIRĖNAS (išankstinė registracija)
Antrasis „Lituanica“ pilotas – Stasys Girėnas, ne mažiau įdomus ir svarbus vieno žinomiausių transatlantinių skrydžių Lietuvos aviacijos istorijoje dalyvis. Norime ir jus supažindinti su šia asmenybe: gyvenimu Lietuvoje ir Amerikoje, skirtingais užsiėmimais bei pomėgiais, savanoryste, tarnyba karo aviacijoje. O pagrindinė asmeninės istorijos gija – nuo visiško skurdo Lietuvoje iki didžiausios lietuvių transporto bendrovės bendrasavininko išeivijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Edukacijos dieną atsiųsime prisijungimo nuorodą.
Edukacija tinkama vaikams nuo 7 metų amžiaus ir suaugusiems.
Registracija: https://forms.gle/F5q1xNg5TSfshZVm7

Lietuvos aviacijos muziejaus informacija ir nuotr.