PASIVAIKŠČIOJIMAI PO VILNIAUS SENAMIESTĮ / MUZIKINIS VILNIUS

Vilniaus g. 41, LT-01119 Vilnius
el. p. edukacija.ltmkm@gmail.com

5–30 1.30 3.00€ 5 - 12 klasė, Suaugę

Siūlome pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį ir susipažinti su čia vykusiu muzikiniu gyvenimu nuo XVII a. iki mūsų dienų, Vilniuje kūrusiais ir gyvenusiais kompozitoriais S. Moniuška, K. Čiurlioniu, J. Tallat-Kelpša, čia dirbusiais garsiais muzikantais ir dainininkais, tokiais kaip Kristina Gerhardi Frank ir Kipras Petrauskas. Bevaikščiodami išgirsite Vilniaus bažnyčių varpų skambėjimą, prisėsite ant suolelio prisiminti, o gal net tyliai paniūniuoti M. K. Oginskio garsųjį polonezą „Atsisveikinimas su Tėvyne“. Pabandysime atspėti, ką gi vaizduoja operos ir baleto teatro fasado skulptūros? Išsiaiškinti, o kas gi yra Karilionas? . Prisiminsime V. Kernagį, prisėsime prie jo suolelio, praeisime Gedimino prospektu, 6-7 dešimtmetyje vadintame „Brodu“, kur liejosi spalvingas jaunatviškas maištas.
Programą parengė Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Vilniaus g. 41 LT-01119 Vilnius
tel. (8 5) 2622406