Kviečia Literatūrinio A. Puškino muziejus
2021-09-03

Kviečiame į Literatūrinio A. Puškino muziejaus (Subačiaus g. 124, Vilnius) rugsėjo mėn. renginius.
Bilietai į renginius iš anksto neparduodami ir nerezervuojami! Bilietus galima įsigyti TIK renginio metu.
2021-09-12 14.00 val. Muzikinė svetainė: Rusų romansai (MELOS)
Koncertas vyks muziejaus lauko paviljone.
Muziejaus lankymo kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.

2021-09-16–18 Online Tarptautinė mokslinė konferencija “Literatūrinis muziejus: praeitis, dabartis, ateitis”
Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos ir kt. Konferencijos kalbos – lietuvių, rusų. Video pranešimai - YouTube kanale “Literatūrinis A. Puškino muziejus”
Daugiau informacijos info@puskinas.lt

2021-09-18 – 2021-11-03 Evgenijos Hartleben-Kurakinos fotografijų paroda „Mados voyage. 1960 - 70-ieji metai“
Parodos atidarymas ir knygos „Couture sovietiškai“ pristatymas vyks 2021 m. rugsėjo 18 d. 16 val.

2021-09-25 14.00 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų koncertas „Stabat Mater dolorosa“
KONCERTO PROGRAMA:
Džovanis Batista Pergolezis (Giovanni Battista Pergolesi) religinė kantata „Stabat mater“,
Rusų kompozitorių romansai
ATLIKĖJAI:
Emilė Elena DAČINSKAITĖ (sopranas), Vaidas BARTUŠAS (kontratenoras),
Docento dr. Balio Vaitkaus vargonų klasės studentė Eglė RUDOKAITĖ (koncertmeisterė)
Vaidas Bartušas (kontratenoras) specializuojasi tarpdisciplininių menų srityje. Nuolat dalyvauja įvairiuose klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Izraelyje, Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Yra profesionalaus vokalinio ansamblio 'B2' įkūrėjas ir idėjinis lyderis.
Dainininkė Emilė Elena Dačinskaitė (sopranas) 2017 metais baigė nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, prof. V. Noreikos dainavimo klasę. Dainavimo meno subtilybes ji tobulino Laimos Domikaitės, Artūro Noviko, Romualdo Gražinio, Vaido Urmilevičiaus, Vitalijaus Neugasimovo masterklasėse, šiuo metu kamerinio dainavimo įgūdžius mokosi pas profesorę Ireną Milkevičiūtę. Stažavosi Italijoje, Austrijoje, nuolat tobulinasi įvairiuose meistriškumo kursuose.
Eglė Rudokaitė baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, fortepijono specialybę. Nuo 2013 -ųjų lankė vargonų fakultatyvo pamokas pas dr. Vidą Pinkevičių. kaip pianistė tobulinosi Mūzos Rubackytės, Petro Geniušo, Andriaus Žlabio bei kituose meistriškumo kursuose. Dalyvavo respublikiniuose bei tarptautiniuose jaunųjų pianistų konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Nuo 2014 m. E. Rudokaitė vargonuoja Šv. Kryžiaus bažnyčioje Vilniuje. Nuo 2020 metų rugsėjo mėnesio ji yra paskirta Vilniaus Arkikatedros grigališkojo choralo grupės „Schola Gregoriana Vilnensis“ vargonininke.
Koncerto vedėja - Rasa Murauskaitė
Koncerto partneris - Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Koncerto trukmė - 1 val.
Įėjimo bilietų kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.
Literatūrinio A. Puškino muziejaus informacija