NAUJIENOS

Kviečia Bažnytinio paveldo muziejus
2023-12-15

Kalėdinis koncertas „In conspectu angelorum psallam tibi“

Sausio 3 d. vakarą, 18.30 val. vokalinis sakralinės muzikos kolektyvas GŠ Ansamblis užlies Bažnytinio paveldo muziejaus erdves išskirtine Kalėdų muzika iš XII–XIII a. Paryžiaus Dievo Motinos katedros (Notre-Dame) mokyklos.

Daugiau: https://bpmuziejus.lt/pagrindinis-meniu/renginiai.html,perkeltas-i-sausio-3-d-kaledinis-koncertas-in-conspectu-angelorum-psallam-tibi

 

Šventinės nuolaidos muziejaus leidiniams

Dovanoms kviečiame įsigyti gražių ir vertingų muziejaus leidinių: parodų katalogų sakralaus meno žinovams, vadovų po Vilniaus katedrą ir jos požemius keliautojams, gausiai iliustruotų edukacinių knygelių vaikams bei advento kalendorių su 20 % nuolaida.

Daugiau: https://bpmuziejus.lt/Produktai/muziejaus-leidiniai.html

 

Kalėdinės šeimų dirbtuvės „Prakartėlės džiaugsmas“

Gruodžio 16 d., šeštadienį, 12 val. kviečiame šeimas kurti prakartėles ir susipažinti su šios gražios tradicijos atsiradimo istorija. Pagaminta prakartėle galėsite papuošti savo namus arba pasiūlyti ją konkursui – Pranciškoniškas prakartėlių konkursas, – tereikia pristatyti prakartėlę savo vietovės pranciškonų parapijai.

Daugiau: https://bpmuziejus.lt/lt/pagrindinis-meniu/renginiai.html,kaledines-seimu-dirbtuves-prakarteles-dziaugsmas-1

 

Kalėdinės ekskursijos „Štai žvaigždė!“

Gruodžio 23 d. 14.00 ir 15.30 val.
Gruodžio 27 d. 18.30 val.
Gruodžio 30 d. 14.00 ir 15.30 val.

Kalėdinės ekskursijos metu ieškosime angelų, pasakosime apie arkangelus, serafimus ir cherubinus. Apžiūrėdami ekspoziciją nagrinėsime, ką vaizduoja Apsireiškimo scena, kodėl prakartėlėje vaizduojami giedantys angelai, ir prisiminsime, kad kiekvienas turime angelą sargą.

Daugiau: https://bpmuziejus.lt/lt/pagrindinis-meniu/renginiai.html,kaledine-ekskursija-stai-zvaigzde-1