NAUJIENOS

Kovas Bažnytinio paveldo muziejuje
2023-03-04

Šv. Kazimiero diena Lobyne

kazimieras

Specialios ekskursijos

Kovo 4 d., šeštadienį, 12 val. ir 15.30 val. kviečiame pažinti Lietuvos globėją šv. Kazimierą ir jo simbolius ekskursijose po Vilniaus katedros lobyną. Visą dieną muziejaus kasoje prašykite Kazimiero lelijos, spręskite užduotis ekspozicijoje, o jas išsprendus džiaukitės prizais.

Daugiau informacijos: https://bpmuziejus.lt/news/833/50/sv-Kazimiero-diena-Lobyne.html

 

Jo akyse šventi

paroda

Paroda Šilutėje

Bažnytinio paveldo muziejus, bendradarbiaudamas su Šilutės Hugo Šojaus muziejumi, pristato parodą, kurioje eksponuojami paveikslai iš Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių. Juose vaizduojami vieni populiariausių šventųjų Lietuvoje, perteikiamos jų žemiškojo ir dangiškojo gyvenimo scenos, išryškinanamos šventumą lėmusios savybės, atpažįstamos iš nusistovėjusių atributų.

Daugiau informacijos: https://bpmuziejus.lt/news/836/29/Jo-akyse-sventi-Kol-1-22-Paveikslai-is-Vilniaus-arkivyskupijos-Baznytinio-paveldo-muziejaus.html

 

Barbora etc.

barbora radvilaitė

Šeimų edukacija

Kovo 4 d. ir 18 d., šeštadieniais, 12 val. kviečiame į edukaciją šeimoms Vilniaus katedros varpinėje, skirtą Barboros Radvilaitės gyvenimo istorijai pažinti. Apžiūrėję jos laiškus artimiesiems, kvepalus ir brangenybes, keliausime į katedrą, kurios požemiuose, Karališkajame mauzoliejuje, ilsisi karalienės Barboros palaikai.

Daugiau informacijos: https://bpmuziejus.lt/lt/pagrindinis-meniu/renginiai.html,seimu-edukacija-barbora-etc

Kovo 11 d. muziejus nedirbs

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muziejus nedirbs. Kovo 10 d. Lobynas, Vilniaus katedros varpinė ir požemiai dirbs valanda trumpiau.

Linkime Jums gražios šventės!