NAUJIENOS

Fotografijos muziejaus naujienlaiškis
2023-09-09

FOTOGRAFIJOS IR KINO BŪRELIS

Viena iš svarbiausių mūsų misijų – įvairiapusėmis, šiuolaikiškomis ir inovatyviomis edukacinėmis bei pramoginėmis veiklomis skleisti žinias apie fotografijos istoriją, techniką ir meną. Fotografija kartais tampa tarpdisciplininio meno dalimi, neretai – apjungiant raiškos priemones su kinu.

Kviečiame vaikus ir jaunimą (12–18 m.) į sistemingus, kruopščia programa savo srities profesionalų suplanuotus, užsiėmimus
FOTOGRAFIJOS IR KINO BŪRELYJE!

Registracija iki rugsėjo 17 d., startuojame rugsėjo 19 d.!

Daugiau: https://fotomuziejus.lt/fotografijos-burelis-muziejuje/

 

EDUKACIJOS | PAŽINKITE FOTOGRAFIJĄ

Laukiame į muziejų sugrįžtančių moksleivių – kviečiame užsakyti edukacijas pasinaudojus Kultūros paso, Kultūros krepšelio finansavimo sistemomis.

O kitiems lankytojams siūlome dovanoti edukacijas draugams ar kolegoms. Išsirinkite jums įdomiausią ir ateikite susipažinti su senovine ar šiuolaikine skaitmenine fotografija!


Edukacijų laiką būtina suderinti tel. +370 41 52 43 93 arba el. p. foto@ausrosmuziejus.lt.

Daugiau: https://fotomuziejus.lt/dalyvauk/edukaciniai-uzsiemimai/

 

EKSPOZICIJA | LAISVĘ FOTOGRAFIJAI!

Fotografijos muziejuje lankytojams atverta nuolatinė ekspozicija „Laisvę fotografijai!“.

Čia lankytojai gali išvysti vertingiausius eksponatus iš muziejuje saugomos kolekcijos – istorinės ir meninės fotografijos bei negatyvų, fotografijos gamybos priemonių, fotografinių spaudinių, dokumentų bei kitų su fotografija susijusių dalykų.

O pasakojimų cikle „Laisvę fotografijai! Istorija iš arčiau“ kviečiame išsamiau susipažinti su kai kuriais ekspozicijoje pristatomais eksponatais ir jų istorijomis.

Daugiau: https://www.youtube.com/watch?v=WI_eBMnAh9Y&list=PLQ3wSsgUY7MFalUbVK7ro7Pr2I4Od49B-

 

PARODA | ŠIAULIŲ ALBUMAS

Vienos seniausių mieste – Vilniaus ir Tilžės gatvės – šiandien yra pagrindinės Šiaulių urbanistinio karkaso ašys, susikertančios pačiame miesto centre, senamiesčio branduolyje. Tai ir judriausios šiauliečių kasdienių maršrutų trasos, skersai ir išilgai skrodžiančios miestą, o už jo ribų virstančios magistralėmis, kurios jį sujungia su pasauliu.

Apie šių gatvių raidą pasakojama parodos „Šiaulių albumas“ dalyje Fotografijos muziejaus Galerijoje.

Parodos eksponavimas pratęstas iki spalio 8 d., lauksime lankytojų ir šią savaitę, miesto šventės „Šiaulių dienos 787“ metu!

Daugiau: https://fotomuziejus.lt/paroda/siauliu-albumas/

 

PARODA | ŠIAULIŲ ALBUMAS. APIE MUZIKINĖS SCENOS MAIŠTININKUS

Ar Šiauliai pagrįstai vadinami Lietuvos Mančesteriu? Beieškant atsakymo į šį klausimą, verta patyrinėti savitos Šiaulių alternatyviosios muzikinės kultūros raidą ir prisiminti jos ištakas, glūdinčias gūdžiame sovietmetyje.

Parodos eksponavimas pratęstas iki spalio 8 d., lauksime lankytojų ir šią savaitę, miesto šventės „Šiaulių dienos 787“ metu!

Daugiau: https://fotomuziejus.lt/paroda/siauliu-albumas-apie-muzikines-scenos-maistininkus/