NAUJIENOS

Europos archeologijos dienos Lietuvoje
2023-05-31

Europos archeologijos dienos – penktus metus Lietuvoje vykstantis tarptautinis renginys, skirtas archeologijos mokslo bei archeologinio paveldo pristatymui.

Lietuvos nacionalinis muziejus kartu su partneriais - Lietuvos archeologijos draugija, Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituti - pakvietė savo veiklas siūlyti ne tik muziejus, bet ir kitas organizacijas, įstaigas ir specialistus, dirbančius archeologinio paveldo tyrimų, išsaugojimo ir populiarinimo srityse.

Šiais metais birželio 16-18 dienų programoje dalyvauja daugiau nei 25 dalyvių iš visos Lietuvos. Gausi programa kvies apžiūrėti parodas, dalyvauti edukacijose, prisijungti prie ekskursijų, klausyti paskaitų, dalyvauti piliakalnių tvarkymo akcijose ir žygiuose. Renginiai vyks visose Lietuvos apskrityse, tad nepraleiskite progos pasidomėti, kokie renginiai vyks jūsų krašte.

Visi renginiai nemokami.

Programa parsisiuntimui

Su renginių programa galima susipažinti aukčiau esančioje programos nuorodoje, taip pat dalyvių internetinėse svetainėse arba renginių žemėlapyje tarptautiniame Europos archeologijos dienų puslapyje.