NAUJIENOS

Bažnytinio paveldo muziejus kviečia
2022-06-13

Pro Rytų vartus

Ekskursija ir instaliacijos „Schemos“ pristatymas

pro rytu vartus

Birželio 14 d., antradienį, 18 val. kviečiame į ekskursiją kartu su kuratore Rita Pauliukevičiūte po parodą „Pro Rytų vartus: Orientas Lietuvos liturginėje tekstilėje XVI–XX amžiais“, pasakojančią apie unikalius Oriento kraštų audinius bei siuvinėtus dirbinius, išlikusius Lietuvos liturginėje tekstilėje. Oriento temą praplečia šiuolaikinių Lietuvos menininkių darbai. Islamo kultūros tyrėja Barbora Gediminaitė pristatys instaliaciją „Schemos“.

Plačiau

 

Psalmynas

Choro „Aidija“ paskaita-koncertas

psalmynas

Birželio 15 d., trečiadienį, 18 val. choras „Aidija“, vadovaujamas Romualdo Gražinio, kviečia į paskaitą-koncertą „Psalmynas“, skirtą paminėti Pranciškui Skorinai ir jo laikotarpio muzikai. Muzikologas dr. Jonas Vilimas pristatys pirmųjų Vilniuje spausdintų knygų atsiradimą ir jų autoriaus P. Skorinos gyvenimo panoramą. Programoje skambės XVI a. sakralinės giesmės.

Plačiau

 

Birželio pasiūlymas

Unikali gaimybė pamatyti Lobyną

lobynas

Kviečiame kartu pasitikti vasarą ir birželio mėnesį skelbiame pasiūlymą! Įsigyjus bendrą bilietą į Vilniaus katedros varpinę ir požemius, Vilniaus katedros lobyną, eksponuojamą Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios ir vienuolyno ansamblyje, su tuo pačiu bilietu bus galima aplankyti nemokamai!

Plačiau