A. Puškino muziejaus renginiai rugpjūtį
2022-08-01

2022 08 06 12 val. Markučių mezoninas

Parodos „Plaukų juvelyrika: [ne]pamiršta technologija ir prasmė" atidarymas.

Nemokamas renginys. Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija: renginiai@puskinas.lt

2022 08 13 12 val. Vilniaus istorijos

„Baltarusių literatūra tarpukario Vilniuje: vardai, siužetai, likimai"

Literato Andrejaus Antonovo paskaita apie tarpukario Vilniaus literatūrą ir jos įtaką šiandienos kultūrai.

Renginio bilietas - 3 EUR. Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija: renginiai@puskinas.lt

2022 08 14 14 val. Muzikinė svetainė

Graikų bendruomenės Lietuvoje Pontos koncertas.

2022 08 20 12 val. Markučių mezoninas

„XX a. ukrainiečių teatro istorija: prioritetinės tendencijos"

Menotyrininko, teatro meno eksperto, Kijevo universiteto profesoriaus Valerijaus Panasiuko paskaita.

Parodos

Lauko paroda Markučių parke

„Lietuvos kultūros paveldas: Markučių dvaras (Literatūrinis A. Puškino muziejus)"

Parodos erdvės: Markučių dvaro sodybos namo istorija, parko bei miško ekologija, Šv. Barboros koplyčios istorija.

Lankymas nemokamas. Parodos vieta: Markučių parkas

„Atgimusios ikonos. Kilpinėlių nėrinių paroda: praeitis ir dabartis"

2022 07 31 - 2022 08 31

Parodoje pristatoma unikalių autentiškų XIX - XX a. pr. šeivutės nėrinių eksponatų kolekcija, o šalia - dabartinių šeivutės nėrinių meistrių Lilijos Simonavičiūtės, Virgininjos Pusvaškienės ir Linos Krasnovaitės - Siparienės sukurti darbai - nuo tradicinių staltiesių, apykaklių ir papuošalų.

Įėjimas su muziejaus bilietu: suaugusiems - 1,2 EUR, moksleiviams, studentams, senjorams - 0,6 EUR.

„Plaukų juvelyrika: [ne]pamiršta technologija ir prasmė"

2022 08 06 - 2022 08 31

Parodoje pristatomi papuošalai iš plaukų: menininkės Linos Krasnovaitės - Siparienės autoriniai darbai, artefaktai iš Lietuvos nacionalinio muziejaus ir Šiaulių „Aušros" muziejaus bei parodos rengėjų asmeninės kolekcijos.