Virtuali M. Žilinsko galerijos edukacija
2020-09-21

M. Žilinsko dailės galerijai užvėrus duris, jūsų pamėgtos čia vykusios edukacinės programos tapo virtualiomis pamokomis. Kviečiame jas užsisakyti tel. 8 684 843 88.
SENOVĖS EGIPTO LOBIAI / 3–7 klasės
Šioje pamokoje glaustai apžvelgsime Senovės Egipto palikimą. Aptarsime žymiausius religijos, literatūros bei architektūros objektus bei susipažinsime su Senovės Egipto eksponatais, saugomais Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje Kaune.
SENOVĖS GRAIKIJOS KULTŪRINIS PALIKIMAS / 5–10 klasės
Šioje pamokoje sužinosite apie Senovės Graikijos laikais gyvenusio žmogaus buities daiktus, architektūrą ir meną. Daugiau dėmesio skirsime keramikos meno aptarimui bei pamatysite iki šių dienų išlikusius eksponatus, saugomus Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune.
AUKSINIS DRAKONAS / 5–12 klasės
Šioje pamokoje susipažinsite su populiariausiu Kinijos simboliu drakonu, atrasite jo kilmės istorijas, sužinosite, kuo skiriasi Rytų ir Vakarų pasaulio drakonai, bandysite juos atpažinti populiarioje kultūroje, atrasti juos eksponatuose, saugomuose Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune.
BALTOJO AUKSO PASLAPTIS / 9–12 klasės
Šioje pamokoje išgirsite apie baltuoju auksu vadinamo porceliano kilmės istoriją, jo rūšis ir pirmuosius dirbinius. Aptarsime žymiausius porceliano gamintojus Europoje bei apžiūrėsime keletą iš daugybės saugomų porceliano eksponatų Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje Kaune.
KELIONĖ, PADOVANOJUSI PAKRUOJO DVARO LOBYNĄ / 3–7 klasės
Šioje pamokoje susipažinsite su senosios Lietuvos kilmingųjų titulais, Baronų von der Roppų kilme bei dvaru. Aptarsime ‘Grand Tour’ kelionės ypatumus bei brolių von der Roppų kolekcijos keletą eksponatų, saugomų Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje Kaune.

M. Žilinsko dailės galerijos informacija