Kviečia Literatūrinis A. Puškino muziejus
2019-12-06

Literatūrinis A. Puškino muziejus (Subačiaus g. 124, Vilnius) 2019 m. gruodžio 14 d. 14.00 val. kviečia į Varvaros dieną Markučiuose: koncertas „Nuostabios akimirkos su A. Puškinu“.
Asociacija „Muzikinė svetainė“ ir Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos auklėtiniai pristatys integruotą projektą „Puškino skaitymai“, skirtą A. Puškino 220-osioms gimimo metinėms.
Dalyviai: Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos auklėtiniai, Mantas Liekis, baritonas (LMTA), Antonas Cifirovas, fortepijonas (LMTA), „Aitvaro“ gimnazijos studija „Solo“, vadovaujama T. Filatovos, D. Karabut („Muzikinė svetainė“), Jurij Krasnopejev, gitara.
Renginį veda T. Filatova ir J. Kazanceva, koncertmeisteris  - V. Diukareva.
Remėjas – kompanijų grupė GARANT
Renginys vyks rusų k.
Bilietų kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.
14 декабря 2019 г. 14.00 Варваринские дни в Маркутье: музыкально-литературная композиция «Чудные мгновения с А. С. Пушкиным».
Ассоциация «Музыкальная гостиная» и Клайпедская музыкальная школа им. Й. Качинскаса представят интегрированный проект «Пушкинские чтения», посвященный 220 годовщине со дня рождения А.С. Пушкина.
Участники: ученики музыкальной школы им. Й. Качинскаса, Мантас Лиекис, баритон (ЛАМТ, проф. В. Вадоклене), Антон Цифиров, фортепиано (ЛАМТ, проф. Т. Ромашкина),
студия «Соло» гимназии «Айтваро» под управлением Т.Филатовой, Даниил Карабут (ОО «Музыкальная гостиная»), Юрий Краснопеев, гитара.
Мероприятие ведут Т. Филатова, Е. Казанцева, концертмейстер В. Дюкарева.
Спонсор мероприятия - группа компаний GARANT
Мероприятие на русском языке
Стоимость билетов: полный – 1,20 €, льготный (учащимся, студентам, пенсионерам) – 0,60 €.

Literatūrinio A. Puškino muziejaus informacija