Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa

tel. (8 5) 21 20 112, +370 689 86 191
el. paštas muziejausedukacija@gmail.com

6–20 1,5 1.00€ 7 - 12 klasė, Suaugę
Šio užsiėmimo tikslas – supažindinti su II pasaulinio karo metu Lietuvoje vykusiais įvykiais, Holokausto bruožais šiame regione pasitelkiant autentiškus dokumentus, liudijimus, persekiotų ir stebuklingą išsigelbėjimą patyrusių vaikų pasakojimus. Dalyviai apsilanko ekspozicijoje „Išsigelbėjęs Lietuvos žydų vaikas pasakoja apie Šoa“, supažįsta su istoriniu kontekstu ir kolegialiai dirba su unikalia medžiaga – autentiškais dokumentais ir pasakojimais. Šį užsiėmimą mielai renkasi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai tuo metu, kai moksleiviai pagal programą skaito Anos Frank dienoraštį. Esant poreikiui užsiėmimą papildome rašytojo Icchoko Mero istorija.
Programa vedama muziejuje ir gali būti išvažiuojamoji.
Programą parengė Irina Pocienė ir Jurgita Jackevičiūtė.
Jurgitos Jackevičiūtės fotografija.

Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus