EDUKACINIŲ PROGRAMŲ PAIEŠKA NAUJAUSIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS SUKURTOS SPECIALIAI PROJEKTUI
MENAS MIRTIES AKIVAIZDOJE: VILNIAUS GETO TEATRAS BEI MUZIKA
Ilgalaikė

Vilniaus g. 41, LT-01119 Vilnius
Informacija teikiama
tel. 370 (5) 262 2406, 8 633 62 931
el. p. info@ltmkm.lt, kasparas.nevardauskis@gmail.com

Iki 35 0,40 0.00€ 8-12 klasė

Antrojo pasaulinio karo metais vokiečių okupacinės valdžios Vilniuje įsteigtame gete žydams buvo aktyviai puoselėjama kultūrinė veikla: nepaisant nepakeliamų gyvenimo sąlygų, tvyrant badui, nepritekliui, užkečiamoms ligoms bei realiai grėsmei bet kuriuo momentu netekti gyvybės, Vilniaus gete įkalinti žydų tautybės žmonės nesustojo tikėti gyvenimu, jų viltį palaikė aktyvus įsitraukimas į teatrinę bei muzikinę veiklą. Paskaitos metu bus susipažįstama su šiuo fenomenaliu reiškiniu, kultūrines veiklos Vilniaus gete sąlygomis bei specifika.
DĖMESIO: rekomenduojama paskaitos metu turėti mobiliajame telefone įdiegtą programėlę „Kahoot!“ (ją galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ bei „Google Play“ aplikacijų) , paskaitos pabaigoje bus atliekamas interaktyvus klausimynas).
Programa pateikiama nuotoliniu būdu (Zoom ir Teams platformose), skirta 8–12 kl. moksleiviams.
Programą parengė Kasparas Nevardauskis
Nuotr. šaltinis FB paskyra Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus

Švietimo teikėjas
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus