EDUKACINIŲ PROGRAMŲ PAIEŠKA NAUJAUSIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS SUKURTOS SPECIALIAI PROJEKTUI
Žydų pasaulis: matau širdimi – skaitau pirštais
Ilgalaikė

Muziejaus Tolerancijos centras
Naugarduko g. 10/2, Vilnius
Informacija teikiama ir užsakymai priimami
tel. (8 5) 21 20 112, +370 689 86 191
el. paštas muziejausedukacija@gmail.com

4–15 1,5 0.00€ 4 - 12 klasė, Suaugę
Lankytojai lytėjimo būdu supažindinami su unikaliais muziejaus eksponatais. Laisva pokalbio-diskusijos forma lankytojai įtraukiami į užsiėmimą, kurio metu liesdami tikrųjų eksponatų analogus ir girdėdami įrašų fragmentus sužino apie žydų religinės praktikos ritualus, kasdieną, gyvenamą erdvę, sinagogų istoriją (struktūrą bei interjero elementus), žydų kultūrinį gyvenimą (teatrą, dailę, muziką). Susipažinę su muziejuje esančia ekspozicija, lankytojai turės galimybę atlikti kūrybinę užduotį – pasirinkę potemę (pvz. žydų apeiginė simbolika) sukurti keramikos dirbinį (Menoros simbolį) arba koliažą (Dovydo žvaigždę).
Programa vedama ir muziejuje ir gali būti išvažiuojamoji, ji yra pritaikyta silpnariagiams ir akliesiems.
Programą parengė Jurgita Jackevičiūtė.
V. Jazdauskinės fotografija.

Švietimo teikėjas