Žemaičių dailės muziejuje atvirukų paroda
2019-11-18

Žemaičių dailės muziejuje (Parko g. 3A, Plungė) lapkričio 23 d. 12 val. atidaroma bibliofilo, kolekcininko Gintauto Černeckio skulptūrėlių ir atvirukų paroda ŽMOGUS SU KNYGA, skirta Simono Daukanto bibliofilų klubo 35 metų sukakčiai.
Parodos autorius – Plungės Senamiesčio mokyklos istorijos mokytojas, Simono Daukanto bibliofilų klubo pirmininkas, literatas Gintautas Černeckis – nusprendė praverti visuomenei savo asmeninės bibliotekos duris ir atskleisti jos neatsiejamą dalį: kauptų atvirukų, skulptūrėlių, autorinių knygų iliustracijų, ekslibrisų, „Bibliofilo lentynėlės“, „Bibliofilo puslapių“, laikraščio „Žemaičių bibliofilas“ rinkinius, kuriuose atsispindi kultūros žmogaus santykis su knyga.
Paroda veiks Žemaičių dailės muziejaus mokslinėje bibliotekoje iki 2020 m. sausio 31 dienos.

Žemaičių dailės muziejaus informacija