NAUJIENOS

Veiklos parodoje „Kolega iš kitos genties“
2019-01-08

Nacionalinėje dailės galerijoje galite užsirašyti į nemokamą asmeninę Indros Bukauskienės konsultaciją sausio 9 arba 10 d.! Konsultacijos vyks sausio 9 d. trečiadienį nuo 14:00 iki 15:30 ir sausio 10 d. ketvirtadienį nuo 17:00 iki 18:30. Užsirašymas tel. +370 675 10015 arba egle@ndg.lt.
Parodos „Kolega iš kitos genties“ dalyvė, menininkės Austėjos Vilkaitytės pakviesta verslo konsultantė Indra Bukauskienė jums siūlo pasirinkti vieną iš dviejų variantų: Transessence terapiją arba pardavimo konsultaciją. Transessence terapija tai genialus būdas suprasti ir pajausti kas yra esaties momentas. Tai procesas, padedantis suprasti kas mes esame, kas yra mūsų ir ne mūsų mintys, jausmai. Tai būdas pastebėti savo įsisenėjusias nuostatas, stereotipus, kurie veikia kūną, emocijas ir susigrąžinti savo gyvybingumą, džiaugsmą, vidinę tylą.
Pardavimo konsultacijos: mes visi kam nors ką nors pardavinėjame. Jei ne produktus ir paslaugas, tai idėjas ir pasiūlymus. Jeigu norite patobulinti savo bendravimo įgūdžius bendraujant su klientais, partneriais, vadovais ir pavaldiniais, kviečiu pasitarti!
Visą sausio 9-10 d. programą rasite čia: 
 
Nuotraukoje verslo konsultantė Indra Bukauskienė. Fotografas Andrej Vasilenko
Nacionalinės dailės galerijos informacija