NAUJIENOS

Valstybės dienos renginiai
2017-07-05

Liepos 6 d., ketvirtadienį, kviečiame užsukti į Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Istorinės LR Prezidentūros sodelį, Vilniaus g. 33, Kaune, kuriame vyks Lietuvos muziejų kelio ir „Senamiestis nepavaldus laikui“ renginiai.
2017 m. Lietuvos muziejų kelias kviečia susipažinti su Vasario 16-tosios kūrėjais ir puoselėtojais. Gimę įvairiuose Lietuvos kampeliuose, išsilavinimą įgiję Vakarų šalių arba imperinės Rusijos universitetuose, savo profesinę ir politinę brandą didžioji dalis Pirmosios Lietuvos Respublikos iškilių asmenybių pasiekė Kaune. Istorinės LR Prezidentūros sodelyje nuo 11 iki 16 val. organizuojamas edukacinis žaidimas „Veidai ir vardai: ar pažįsti mūsų valstybės kūrėjus?“ Lankytojų laukia rimtas iššūkis – pabandyti identifikuoti kuo daugiau iškiliausių Pirmosios Lietuvos Respublikos asmenybių. Naudotis galima savo galva ir informacinėmis technologijomis. Galima bus pasitikrinti savo žinias, varžytis su draugu ar varžytis komandomis. Žaidėjų laukia smagi proto mankšta ir prizai už geriausius rezultatus!
Bendradarbiaujant su Kauno senamiesčio draugija, kauniečiai ir svečiai kviečiami dalyvauti projekto „Senamiestis nepavaldus laikui“ programoje. O Istorinės LR Prezidentūros sodelyje 11, 12 ir 13 val. kviečiame pasiklausyti sodo pasakojimų apie neabejingą tarpukario visuomenę. 15 val. vyks edukacinė programa „Romantika tarpukariu“.

Į edukacinę programą registruokitės el. paštu info@istorineprezidentura.lt.
Visos veiklos nemokamos!

Papildoma informacija teikiama tel. 8 37 20 17 78