Tuskulėnus kūrusios ir griovusios rankos

Žirmūnų g. 1F, Vilnius
tel. (8 5) 27 52 547, (8 5) 27 51 223
el. paštas tuskulenai@genocid.lt
edukacija.tuskulenai@genocid.lt

25 1 7.50€ 5 - 6 klasė, 8-12 klasė
Edukacinio užsiėmimo metu supažindinama su Tuskulėnų dvaro istorija nuo XVI amžiaus iki mūsų dienų. Dalyviams pristatomas svarbiausias memorialinio komplekso akcentas – koplyčia-kolumbariumas, kur ilsisi sovietinių represijų aukos. Taip pat dalyviai supažindinami su Tuskulėnų dvaro rūmų, oficinos, Baltojo dvarelio (F. Valickio vilos), Šv. Teresės koplytėlės ir parko istorija, su šių objektų architektūra ir paskirties kaita įvairiais istorijos laikotarpiais. Užsiėmimo metu klausimų ir atsakymų forma pateikiamos praktinės užduotys, kuriomis įtvirtinamos gautos žinios.
Moksleiviams nuo 2019 m. sausio 2 iki gruodžio 31 d. edukacinės programos vedamos nemokamai.
Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso parengta programa ir nuotraukos.

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas

Žirmūnų g. 1F, Vilnius
tel. (8 5) 27 52 547, (8 5) 27 51 223