Te Tavo Jūra prasideda čia
2017-09-07

Te Tavo Jūra prasideda čia
Tau, tavo draugams ir artimiesiems iš Klaipėdos ir ne tik!
Maloniai kviečiame visus Klaipėdiečius ir miesto svečius rugsėjo 15 d. 9 val. į Klaipėdos L.Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4) vyksiantį edukacinį renginį T A V O  J Ū R A  P R A S I D E D A  Č I A! Jūsų laukia nekasdienis susitikimas su Lietuvos jūrų muziejumi ir  laivo „Muzė veža“ įgulos nariais. Drauge ieškosime Klaipėdos ir mūsų pranašumų prieš kitus žemyninės Lietuvos gyventojus; drauge pažinsime ir džiaugsimės gyvenimu ant laivo denio; drauge įsipareigosime saugoti žmogaus harmoniją su jūra.
Tai patirsime lankydamiesi autobuso „Muzė veža” ekspozicijoje, šokio ritmu bendraudami su laivo įgulos nariais, dainuodami su JURGIU DIDŽIULIU!
T E  T A V O  J Ū R A  P R A S I D E D A  Č I A!
Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ VEŽA!
Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ PASAKOJA!
Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ RODO!
Kur ESI TU!
Kur YRA TAVO DRAUGAI!
Susitikime Klaipėdos L.Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4).
Kas slepiasi po mįslingu pavadinimu #muzeveza?
Tai keturių Klaipėdos muziejų bendras projektas. Žiūrėkite projektą pristatantį video:https://www.facebook.com/muzeveza/videos/1740256396265667/

Informaciją parengė Edukacijos ir lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja
Renata Treigiene