NAUJIENOS

Projekto rezultatų pristatymas
2017-07-17

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune, liepos 20 d., ketvirtadienį, 14 val. pristatomi projekto „Nenustatytų autorinių teisių kūrinių paieška M. K. Čiurlionio dailės muziejaus bibliotekos fonduose“ rezultatai.
Pristatyme dalyvaus kultūros darbuotojas, rašytojas, renginių organizatorius ir vedėjas Juozas Žitkauskas, muziejaus bibliotekos vedėja Violeta Karmalavičienė, projekto autorė ir sudarytoja Silvija Burokaitė.
Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos remiami autorinių teisių paieškos ir apsaugos projektai, paskatino įsijungti ir Nacionalino M.K. Čiurlionio dailės muziejaus biblioteką. Šiandien jau nepakanka vien tik kaupti, saugoti rašytinį kultūros paveldą, reikalingas bibliotekos modernizavimas - jos priartinimas plačiajai visuomenei. Norint tai padaryti ir skaitmenininti kūrinius, reikia atlikti nenustatytų autorinių teisių turėtojų (dar vadinamų kūrinių našlaičių) kruopščią paiešką.
Pristatymo metu bus apžvelgiama vykdyto projekto eiga, sunkumai, su kuriais buvo susidurta ir galutinis rezultatas, t.y. leidinukas „Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus biblioteka“.
Renginys nemokamas.
Papildomą informaciją teikia:

Silvija Burokaitė tel. +370 67104889