Plungėje skambės „Tikroji meilės istorija“
2020-02-11

Žemaičių dailės muziejuje-Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose (Parko g. 3A, Plungė) 2020 m. vasario 15 d. 15 val. skambės „Tikroji meilės istorija“.
Duetas dr. Remigijus ir Konstancija Sabaliauskai rengia koncertinį turą po Lietuvą su autoriniu projektu „Tikroji meilės istorija“. Tai dviejų žmonių pasakojimas, paremtas tikrais gyvenimo faktais. Klasikinės ir populiariosios muzikos bei autorinės poezijos kalba bus pasakojami įdomūs, išskirtiniai Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų dueto gyvenimo vingiai.  Kokia bus istorijos atomazga? Sužinosime koncerte!
Dr. REMIGIJUS SABALIAUSKAS – muzikos mokslų daktaras, laipsnį įgijęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, 10 metų gyvenęs ir dirbęs aukštosiose mokyklose JAV. Kelis metus stažavosi tarptautinėse mokyklose Kinijoje, o šiais metais grįžo į Lietuvą vedinas patriotiškų jausmų, čia tęsia savo koncertinę veiklą.
KONSTANCIJA KERBEDYTĖ-SABALIAUSKIENĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno vadybos specialybės studentė, pianistė, baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą.
Bilieto kaina 10 eurų.
Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – 8 eurai.
Bilietai parduodami Žemaičių dailės muziejuje.

Žemaičių dailės muziejaus informacija