NAUJIENOS

Neužmirštuolė kovojusiems už laisvę
2019-01-10

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) sausio 13 d. 11–16 val. kviečiame į pilietinę akciją: Neužmirštuolė kovojusiems už laisvę.
Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Lietuvos gyventojai pagerbia kovotojus už laisvę įsisegdami neužmirštuolės žiedą. Ši istorinės atminties akcija primena, kokia brandi ir susitelkusi gali būti mūsų tauta, iškilus realiai grėsmei. Norint išsaugoti savastį, budriems reikia būti ir šiandien, nes tik tautos vienybė ir begalinis tikėjimas pergale tampa jėga, galinčia įveikti visas kliūtis.
Kviečiame patriotišką dvasią puoselėjančias šeimas, Kauno miesto svečius, visus, branginančius nepriklausomybę, užsukti į galeriją nusipiešti ir prisisegti neužmirštuolės žiedą. Sužinosime, ką byloja legenda apie šios gėlės vardo kilmę, jos kaip simbolio panaudojimą bei paplitimą kitose pasaulio šalyse. Dalinsimės prisiminimais apie lemtingosios Sausio 13-osios nakties įvykius, o savo emocijas galėsime išlieti ir kūrybine raiška.
Ateikime ir neįmantriai, tačiau nuoširdžiai paminėkime tuos, kurie liejo kraują už mūsų visų laisvę.
Apsilankymas nemokamas.
Tel. pasiteirauti: (8 37) 32 25 49
 
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacija