VISOS NAUJIENOS NAUJIENOS MOKSLEIVIAMS
Knyga ir edukacinis žaidimas vaikams 2017-10-23
2017 m. spalio 26 d. 17 val. Vilniaus katedros varpinėje vyks knygos vaikams „Vilniaus arkikatedros mįslės“ ir edukacinio žaidimo „Surask Vytautą“ pristatymas.
„Pojūčių teatro“ ekskursijos 2017-10-21
Kviečiame registruotis į „Pojūčių teatro“ ekskursijas ir naujai pažinti M. K. Čiurlionio kūrybą!
Bažnytinio paveldo muziejus kviečia 2017-10-14
Ekskursijos su parodos autore Marta Vosyliūte ir prof. Rimvydo Petrausko paskaita Bažnytinio paveldo muziejuje.
Edukacine programa "Jausmu mandala" 2017-10-13
Šis žodis reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis jungia į bendrą visumą.
Su Tarptautine mokytojo diena! 2017-10-05
Mūsų Mokytojai, sveikinamame su Tarptautine mokytojų diena!
Paroda Bažnytinio paveldo muziejuje 2017-10-02
Spalio 5 d. 18 val. Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius) atidaroma paroda „Tekstilės puota, arba second hand kultūra Lietuvoje. Martos Vosyliūtės kūryba ir Bažnytinio paveldo muziejaus artefaktai“. Atidarymo metu vyks speciali DJ Dirk Van Elst (BE) programa.
Audimo kursai Kretingos muziejuje 2017-09-22
Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centre spalio–gruodžio mėn. organizuojami audimo kursai „Poška staklės naujoj gryčioj“.
Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje 2017-09-21
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, kaip ir daugelis kitų Lietuvos muziejų, laukia iš atostogų sugrįžtančių mokytojų ir moksleivių su naujienomis.
Nacionalinėje dailės galerijoje 2017-09-21
Nacionalinėje dailės galerijoje tęsiasi rugsėjo pradžioje prasidėjusi svetingumo programa „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai”. Dalyvauti Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos ir Lietuvos muziejų asociacijos inicijuotoje programoje kviečiami moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai.
Muziejus kviečia mokytis 2017-09-13
Maloniai kviečiame į muziejų darbuotojų ir specialiųjų pedagogų mokymus „Atviras muziejus: darbas su specialiųjų poreikių turinčiais žmonėmis“ 2017 m. spalio 24 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.
Te Tavo Jūra prasideda čia 2017-09-07
Tau, tavo draugams ir artimiesiems iš Klaipėdos ir ne tik!Maloniai kviečiame visus Klaipėdiečius ir miesto svečius rugsėjo 15 d. 9 val. į Klaipėdos L.Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4) vyksiantį edukacinį renginį.
Knygos pristatymas Kretingos muziejuje 2017-09-06
2017 m. rugsėjo 9 d. 14.00 val. kviečiame į knygos „Pakutuvėnai. Kaimo istorija“ pristatymą Kretingos muziejaus Baltojoje salėje.
Kripta vienai dienai atveriama lankytojams 2017-09-05
2017 m. rugsėjo 16 d., šeštadienį, Bažnytinio paveldo muziejus kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe aplankyti Sapiegų šeimos kriptą ir susipažinti su  garsios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų giminės kultūriniu palikimu.
Paroda M.K. Čiurlionio dailės muziejuje 2017-09-05
Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune, 2017 m. rugsėjo 2–9 d. pristatoma fotografų Edmundo ir Boleslavos Zdanauskų dokumentinės fotografijos parodos „Iš nežinios į nežinią: Antrojo pasaulinio karo atbėgėliai Lietuvoje“ fragmentą, vaizduojantį žydų ir kitų tautybių atbėgėlius Vilniuje.
Jūrų muziejus į jūrą paleido du ruoniukus 2017-09-04
Šiandien Smiltynėje ties molu į Baltijos jūrą buvo paleisti du ruoniukai, kurie pavasarį nusilpę ir sužaloti pateko į Lietuvos jūrų muziejų.
Muziejai atveria duris moksleiviams 2017-08-31
Lietuvos muziejų asociacija šalies mokyklų bendruomenes sveikina Mokslo ir žinių dienos proga ir 2017 m. rugsėjo 1 d. skelbia Lietuvos muziejų kultūrinio svetingumo programos pradžią.