VISOS NAUJIENOS NAUJIENOS MOKSLEIVIAMS
Edukacinis užsiėmimas „Gyvenimas štetle“ 2019-01-11
Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) Sausio 15 d. 16 val įvyks šeimoms, o ypač jų mažiausiems nariams skirtas edukacinis užsiėmimas „Gyvenimas štetle“.
Edukacinis užsiėmimas Joniškyje 2019-01-09
Joniškio istorijos ir kultūros muziejus  sausio 16 d. 17 val kviečia į vilnos vėlimo edukacinį užsiėmimą. Renginys vyks Joniškio Baltojoje sinagogoje, Miesto a. 4A, Joniškyje.
Edukacinė programa P. Gailiaus parodoje 2019-01-09
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) kviečia į edukacinę programą  „Performansas žodžio suvokimui “ P. Gailiaus parodoje.
Nauja edukacinė programa Panevėžyje 2019-01-04
Panevėžio kraštotyros muziejus kviečia į naują edukacinę programą ,,Kai gyveno karaliai“.
Kalėdinės edukacinės programos 2018-12-12
Bažnytinio paveldo muziejus (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius) kviečia moksleivių grupes  į kalėdinius edukacinius užsiėmimus „Spalvų pasaka“, „Sidabrinis angelas“ ir „Prakartėlės džiaugsmas“.
Prieškalėdinė popietė pas mūzas 2018-12-11
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) gruodžio 15 d. 12 val. kviečia šeimas į prieškalėdinę popietę „Šeštadienį einame į svečius pas mūzas“.
Kalėdinė edukacija Europos parke 2018-12-07
Europos parkas, šiuolaikinio meno muziejus po atviru dangumi (Joneikiškių k., Vilniaus r.) šventiniu žiemos laikotarpiu kviečiame į Kalėdinę edukaciją Europos parke.
I pasaulinio karo pabaigos100-metis 2018-11-05
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (V.Putvinskio g. 64, Kaunas) lapkričio 11 d. 14 val. įvyks Dogu Bankovo parodos „Esu tas priešas, kurį tu, mano drauge, nužudei“ atidarymas.
Šventinė edukacinė programa Plungėje 2018-11-05
Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose (Parko g. 3A, Plungė) lapkričio 25 d. 12 val. įvyks iškilmingos Kalėdų Senelio sutiktuvės, rezidencijos atidarymas ir šventinė edukacinė programa.
Šeštadienį į svečius pas mūzas 2018-10-19
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) spalio 27 d. vyks edukacinis užsiėmimas Konstantino Žardalevičiaus tapybos parodoje „ASEMINĖ TAPYBA, KAS TAI?“
Kūrybines dirbtuves „VASARA, VASARA“ 2018-07-02
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) kiekvieną liepos ir rugpjūčio antradienį, 12.00 val. muziejaus edukatorės kviečia tėvelius, senelius ir vaikučius į kūrybines dirbtuves „VASARA, VASARA…“
Paroda „Reconsider Design“ ir paskaita 2018-05-07
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) gegužės 8 d. 17 val. atidaroma paroda „Reconsider Design“. Atidarymo metu lankytojams bus surengta parodą pristatanti paskaita.
Popietė su aktore Virginija Kochanskyte 2018-04-13
 Žemaičių dailės muziejus (Parko g. 3A, Plungė) balandžio 21 d. 13 val. kviečia į renginių ciklo „Menai ir dvarai“ popietę su aktore Virginija Kochanskyte „Gyvenimas – kaip graži kelionė“.
Edukacija šeimoms „Šeštadienio mūzos“ 2018-04-10
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) balandžio 14 d. 12 val. kviečiame į edukaciją šeimoms „Šeštadienį einame į svečius pas mūzas“.
Prezidentų relikvijos Lietuvai 2018-04-06
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Istorinėje LR Prezidentūroje (Vilniaus g. 33, Kaunas) nuo balandžio 6 d. Istorinėje Prezidentūroje galima apžiūrėti Lietuvai padovanotas Prezidentų relikvijas.
Pasigamink velykinę dekoraciją 2018-03-26
Šilutės Hugo Šojaus muziejuje (Lietuvininkų g. 4, Šilutė) mažieji muziejaus lankytojai kviečiami dalyvauti nemokamame edukaciniame užsiėmime „Pasigamink velykinę dekoraciją“.