Muziejų naktis Mykolo Oginskio rūmuose
2019-05-17

Žemaičių dailės muziejus (Parko g. 3A, Plungė) 2019 m. gegužės 18 d., šeštadienį,kviečia į Muziejų nakties renginį „ŠVIESA NAKTĮ KUNIGAIKŠČIO MYKOLO OGINSKIO RŪMUOSE“.
Žemaičių dailės muziejus, įsitraukdamas į šių metų Europos muziejų nakties Lietuvoje temą „Muziejai kaip kultūros ašys: tradicijos ateitis“, ketina lankytoją, kaip muziejaus veiklos bendraautorį, įtraukti į aktyvią edukacinę, žaidybinę veiklą šeimoms ir teatrališką veiksmo ir garso meno performansą.
Programoje:
19.00 Edukaciniai užsiėmimai šeimoms.
• „IŠKILIEJI ATSPAUDAI“. Įvairiais piešiniais dekoruosime medžiaginius dovanų maišelius.
• „GONDINGAS PĖLIAKALNĖ LUOBĒ“. Papasakosime įdomių istorijų ir legendų apie Gandingos piliakalnį Plungės rajone. Patys tapsite archeologais ir ieškosite paslėptų piliakalnių lobių.
• „TAPYBA KARTU“. Užsiėmimo metu kartu piešite bendrą piešinį. O tapyti nebus taip paprasta – tai darysite neįprastai.
20.00 Žaidimai ir fokusai vaikams kartu su Rolandu Kančiausku.
21.30 VšĮ „Kūrybinių laboratorijų“ eksperimentinio teatro „Somnium“ performansas „INTRO“ (aktas Nr. 1) įspūdingai apšviestuose rūmuose.
Muziejaus nakties proga VšĮ „Kūrybinės laboratorijos“ pristatys naują projektą Plungės mieste – eksperimentinį teatrą „Somnium“. Tai Lietuvoje dar nematytos, naujos koncepcijos teatras, netelpantis į jokius rėmus. Tai teatras, kuris nuolat kinta, nesikartoja ir neprisiriša prie erdvių ar aktorių. Renginio metu įvyksiantis pirmasis teatro aktas „INTRO“ – tai meno ir pramogos, garso ir šviesos, kūno ir erdvės santykių, grožio ir estetikos sintezė. Spektakliu to nepavadinsi. Tai yra vientisas meninis aktas, sapnas, arba dar kitaip – Somnium.

Žemaičių dailės muziejaus informacija