EDUKACINIŲ PROGRAMŲ PAIEŠKA NAUJAUSIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS SUKURTOS SPECIALIAI PROJEKTUI
Mažyliams apie Lietuvą
Ilgalaikė
Vilniaus g. 33,  LT-44290 Kaunas
Informacija teikiama ir užsakymai priimami
tel. (8 37) 20 17 78, 8 684 84 388
el. p. info@istorineprezidentura.lt
 
10-25 0, 45 3.00€ 1-4 klasė
Jauniausi muziejaus lankytojai susipažįsta su reikšmingais tarpukario Lietuvos įvykiais: Lietuvos valstybes herbo ir vėliavos patvirtinimu, lito įvedimu, Prezidento institucijos įkūrimu, Vilniaus krašto praradimu ir Kauno tapimu laikinąja sostine, sporto laimėjimais. Edukacijoje taip pat pristatomi gamtos mokslų pasiekimai, įžymusis Lietuvos gamtininkas profesorius Tadas Ivanauskas, mokiniai sužino apie Botanikos sode auginamus augalus, Ventes rage žieduojamus
paukščius bei Kauno zoologijos sode esančius gyvūnus. Šias žinias jie įgauna dėliodami smagias edukacines dėliones, ieškodami su aptartais įvykiais susijusių eksponatų muziejaus parodoje „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ ir klausydami intriguojančių edukatoriaus pasakojimų. Programa ugdo mokinių komandinio darbo ir informacijos paieškos gebėjimus, padeda ugdytis vertybines nuostatas ir plečia pasaulėžiūrą, skatina patriotiškumą, pasididžiavimą savo šalies pasiekimais.
ą „100 Reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ ir azartiška nuotaika varžantis tarpusavyje – gerų emocijų ir turiningai praleisto laiko garantas!
Programą parengė Gediminas Kasparavičius.
Nuotraukų autorius – Evaldas Virketis.

 
Švietimo teikėjas
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus 
Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune

Vilniaus g. 33, LT- 44290 Kaunas,
tel. (8 37) 20 17 78,
el. paštas info@istorineprezidentura.lt
www.istorineprezidentura.lt