Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje
2019-06-21

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus (Vilniaus g. 41, Vilnius) kviečia į nemokamą edukacinį užsiėmimą „S. Moniuškos laikų pramogos: žaidimai ir šokiai"!
Šoksime, žaisime ir kvatosime kaip anuomet – IXX amžiaus aukštuomenės salonuose. XIX amžiuje „salonas“  vyksta po  charizmatiško šeimininko stogu ir yra  žmonių susiėjimas, skirtas pasidalyti žiniomis, lavinti skonį  bei linksmintis. Estetinė patirtis buvo svarbiausias salonų lankytojų poreikis. Susirinkimuose karaliavo  literatūra ir menas, muzika ir šokiai. Edukaciio renginio dalyviai kviečiami pažaisti tų laikų saloninių žaidimų, išmokti vieną populiariausių to meto šokių – polonezą.
Užsiėmimą ves istorikė, režisierė, šokėja Jūratė Širvytė-Rukštelė ir ir ansamblio Banchetto musicale" šokėjas Vytautas Šinkūnas
Būtina registruotis  tel. 8 5 231 2724 arba el. p. jurate.sirvyte@gmail.com
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus informacija