Kviečia Žemaičių dailės muziejus
2020-09-16

Žemaičių dailės muziejuje 2020 m.rugsėjo 20 d. (sekmadienis) 16.00 val. kviečiame į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro miuziklą „Smuikininkas ant stogo“.
Pasaulinę šlovę pelnęs miuziklas „Smuikininkas ant stogo“ atgimė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro scenoje. Jis vis dar pulsuojantis nepaprastu lyrizmu, pilnas sveiko liaudiško humoro, ugningas, atveriantis žmogiškas aistras. Siužetas paremtas žydų literatūros klasiko Šolomo Aleichemo kūriniu „Tevijas ir jo dukterys“ bei kitomis jo apysakomis.
Dirigentas – Stasys Domarkas.
COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais Žemaičių dailės muziejus prašo žiūrovų registruotis į nemokamus Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio renginius.
REGISTRACIJA

Primename, kad renginių metu privaloma dėvėti apsaugines veidą dengiančias kaukes. Saugokime save ir kitus.

Žemaičių dailės muziejaus informacija