Kviečia Žemaičių dailės muziejus
2020-06-22

Žemaičių dailės muziejus kviečiame birželio 28 d., sekmadienį, 12 val. šeimas su vaikučiais į pirmąjį renginių ciklo „Pasimatymai mano svajonių parke“ susitikimą.
Pasimatysite su jogos trenere Guoda Sukockaite, „Yoga Zoo – Joga vaikams“ įkūrėja.
Pažadame mažiau taisyklių ir daugiau atsipalaidavimo bei juoko! Šiose pamokose ne vien tik žaidžiama, bet ir mokomasi sąmoningumo, skatinamas vaikų pasitikėjimas savimi, empatija kitiems. Užsiėmimai padeda vaikams atsiskleisti ir išmokti valdyti savo emocijas.
BŪTINA REGISTRACIJA (siųskite SMS žinutę tel. 8 629 28680, įrašydami savo vardą, pavardę ir dalyvių skaičių)
Užsiėmimas vyks Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmų parke.
Kiekvienas dalyvis turi turėti kilimėlį (taip pat tinka pikniko patiesalai, pledai, stori rankšluosčiai ir t. t.).
UŽSIĖMIMAS NEMOKAMAS
Daugiau informacijos muziejaus Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/events/894258174375122/

Žemaičių dailės muziejaus informacija