Kviečia Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus
2020-07-14

Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus jau antrus metus kviečia visą šeimą ar draugų būrį apsilankyti Tolerancijos centre nemokamai ir patirti siūlomą edukaciją!
Muziejuje kartu su edukatorėmis Monika ir Jurgita galėsite apžiūrėti naujausią vasaros parodą ,,Objektyve – portretas“, atrasite dailininkų tapytus portretus ir jų foto-portretus, o vėliau ir patys galėsite sudėlioti unikalius portretus.
Norintys galės susipažinti su pasaulinio žinomumo dailininko Samuelio Bako kūryba. Sužinosite, kodėl jis taip mėgsta piešti kriaušes bei patys sukursite tik jums žinomą simbolį. S. Bako kūryboje pastebėsite ir hebrajų kalbos raides, su kuriomis jus supažindins ir išmokins užrašyti savo vardą mūsų edukatorės.
Besidomintys istorija ir religija taip ras juos dominančią veiklą. Edukatorės papasakos kiek Lietuvoje buvo ir tebėra išlikusių sinagogų, kokios pagrindinės šio pastato dalys, kuo ypatinga žydų maldos namų puošyba, taip pat lankymosi sinagogoje ir maldų ypatybes – aprangą bei eigą. Susitikimo pabaigoje pasitelksime menines priemones, kad geriau suprastume, kaip buvo statomos sinagogos.
Visus siūlomus nemokamus užsiėmimus rasite nuorodoje:
Artimiausi galimi susitikimai su edukatorėmis:
Liepos 15 d. 12 val.
Liepos 16 d. 12 val.
Liepos 22d. 10 val.
Liepos 23 d. 12val.
Liepos 27d. 11 val.
Liepos 29 d. 12 val.
Norintys susitikti, informuokite mūsų edukatores likus kelioms dienoms iki susitikimo laiko kontaktais: monika.zulyte@jmuseum.lt arba jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Informacijos šaltinis FB paskyra Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus/Vilna Gaon Museum of Jewish History