Kviečia Literatūrinis A. Puškino muziejus
2019-11-11

Literatūrinio A. Puškino muziejus (Subačiaus g. 124, Vilnius) kviečia į Muziejaus metraščio ir Markučių bendruomenės renginius:
2019 m. lapkričio 15 d 13.00 val. Muziejaus metraštis: projekto „Markučių dvaro pagrindinio medinio namo statybos istorija“ pristatymas.
Renginyje bus pristatyti tyrimų rezultatai apie Markučių dvaro pagrindinio medinio namo statybos istoriją nuo 1867 m.
Renginį veda Literatūrinio A. Puškino muziejaus vyr. fondų saugotoja Rūta Vizbaraitė-Zaborovskienė ir muziejininkė Anastasija Archipova.
Projektas vykdytas pagal Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšų skyrimo Vilniaus miesto istorijos tyrėjų stipendijoms 2019 m.
Renginys vyks lietuvių k.
Bilietų kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €
2019 m. lapkričio 16  d. 13.00 val. Muziejaus metraštis: projekto „Markučių dvaro pagrindinio medinio namo statybos istorija“ pristatymas
Renginį veda Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkės Anastasija Archipova ir Elina Averina.
Renginys vyks rusų k.
2019 m. lapkričio 16 d. 11.00 val. Markučių bendruomenės dirbtuvės: Tautinių ir Kalėdinių karpinių iš popieriaus gamyba.
Būtina išankstinė registracija: ciagyvenazmones@gmail.com
Renginys nemokamas