Kviečia Literatūrinis A. Puškino muziejus
2019-07-30

Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus (Subačiaus 124, Vilnius) 2019 m. rugpjūčio 3 d. 12 val. kviečia į renginį „Puškinas – 220: skaitome Puškiną – vasara“, rugpjūęio 4 d. – į Natalijos Antokolskajos knygų iliustracijų eskizų paroda „Knygos gimimas“.
Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus (Subačiaus 124, Vilnius) 2019 m. rugpjūčio 3 d. 12 val. kviečia į renginį „Puškinas – 220: skaitome Puškiną – vasara“. Renginyje skambės eilėraščiai, „Namelis Kolomnoje“, „Caras Nikita ir jo dukterys“, „Bajorė-valstietė“ ir kt.
Susitikimą ves Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkės Anastasija Archipova ir Elina Averina.
Renginys vyks rusų k.
Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus (Subačiaus 124, Vilnius) 2019 m. rugpjūčio 4 d. – rugsėjo 30 d. kviečia į Natalijos Antokolskajos knygų iliustracijų eskizų paroda „Knygos gimimas“
Bilietų kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.
2019 m. rugpjūčio 11 d. 12 val. vyks kūrybinės dirbtuvės „Markučių mezoninas: gėlių siuvinėjimas“
Dirbtuvių dalyviai siuvinės gėlių ornamentą, pagal išsiuvinėtą Markučių dvaro Puškino kampelyje.  Bus pasakojama apie gėlių ornamentų simboliką slavų kultūroje.
Dirbtuves ves Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkės Anastasija Archipova ir Elina Averina.
Dėmesio! Renginys skirtas suaugusiems. Būtina išankstinė registracija el. p. puskino.muziejus@inbox.lt. Registracija vyks nuo rugpjūčio 1 d. Dalyvių skaičius ribotas.
Renginys vyks rusų k.
Bilieto kaina – 3 €.