Kviečia Literatūrinis A. Puškino muziejus
2020-03-09

Literatūrinis A. Puškino muziejus (Subačiaus g. 124, Vilnius) kviečia į kovo mėn. renginius:
Drobė ir mūza: К. Makovskis 2020-03-07  12.00 val.
Paskaita skirta dailininkui Konstantinui Makovskiui ir jo paveikslui „Mergaitės portretas“.
Renginį veda Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkė Elina Averina.
Renginys vyks rusų k.
Muziejaus lankymo kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.
Librarium: nežinomas K. Čiukovskis 2020-03-14  15.00 val.
Paskaitos metu bus apžvelgta Kornejaus Čiukovskio biografija ir kūryba. Muziejaus darbuotojos skaitys ištraukas iš jo kūrinių, straipsnių, recenzijų.
Renginį veda Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkės Anastasija Archipova ir Elina Averina.
Renginys vyks rusų k.
Холст и муза: Константин Маковский 2020-03-07  12.00
Лекция посвящена творчеству художника Константина Маковского и его работе «Портрет девочки».
Встречу ведёт сотрудница Литературного музея А. Пушкина Эллина Аверина.
Мероприятие на русском языке
Стоимость билетов: полный – 1,20 €, льготный (учащимся, студентам, пенсионерам) – 0,60 €.
Librarium: неизвестный К. Чуковский 2020-03-14 15.00
Лекция посвящена жизни и творчеству Корнея Чуковского. Будут прочитаны отрывки из его малоизвестных произведений, статей, рецензий.
Встречу ведут сотрудницы Литературного музея А. Пушкина Анастасия Архипова и Эллина Аверина.
Мероприятие на русском языке

Literatūrinio A. Puškino muziejaus informacija