Kviečia Literatūrinis A. Puškino muziejus
2019-05-08

2019 m. gegužės 10 d.  12 val. Literatūrinis A. Puškino muziejuje atidaroma į Rimos Rusinovos tapybos darbų paroda „Lietuvos spalvos“.
Paroda veiks iki 2019 m. gegužės 30 d.
Įėjimas nemokamas
2019 m. gegužės 11 d. 13 val. Literatūrinis A. Puškino muziejuje įvyks paskaita „Puškinas – 220: laikraščių publikacijos apie A. Puškiną ir jo šeimą (iki 1917 m.)“.
Paskaita skirta faktams ir mitams apie A. Puškiną, jo šeimą ir aplinką ikirevoliuciniuose laikraščių straipsniuose.
Susitikimą veda Literatūrinio A. Puškino muziejaus muziejininkės Anastasija Archipova ir Elina Averina.
Renginys vyks rusų k.
Renginio trukmė – 1,5 val.
2019 m. gegužės 12 d. 14 val. Literatūrinis A. Puškino muziejus kviečia į renginį „Muzikinė svetainė: Anos Turanosovos-Abras muzikos ir poezijos popietė”.
Ana Turanosova-Abras  – poetė, publicistė, šiuolaikinio miesto romanso žanro autorė ir atlikėja, įvairių konkursų laureatė (Visagino tarptautinio konkurso „Septinta styga – 2014“ ir Tarptautinio poezijos festivalio „Slaviški apsikabinimai“, Bulgarija). Koncertavo Peterburgo meno kavinėje „Brodiačiaja sobačka“. Pagal jos scenarijų Lietuvos Rusų dramos teatre buvo pastatytas  muzikinis spektaklis „Šios žiemos vardas buvo Ana...“, kuriame ji atliko pagrindinį vaidmenį.
Bilietų kainos: suaugusiems – 1,20 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 0,60 €.

Literatūrinio A. Puškino muziejaus informacija