NAUJIENOS

Kviečia Kauno tvirtovės VII fortas
2019-08-06

Kauno tvirtovės VII fortas rugpjūčio 15 d. skelbs registraciją į visus artėjančių mokslo metų būrelius edukacinėse erdvėse.
Tai – unikalus kultūros paveldo aktualizavimo pavyzdys, nes daugiau nei šimtą metų skaičiuojančiame kariniame objekte šiandien veikia pirmoji jauniesiems tyrėjams skirta edukacinė laboratorija, kur suteikiant mokiniams reikalingą įrangą, patraukliai pateikiant informaciją, skatinant mokymąsi per patirtį, siekiama sugriauti „nuobodaus“ mokslo stereotipą ir įgalinti jaunąją kartą domėtis bei kurti gamtos ir tiksliųjų mokslų srityje.
Tai dėmesys pačių moksleivių pastangoms augti, jų drąsai išeiti iš vadovėlio komforto zonos į Mokslo nežinomybę bei jų ryžtui prisigalvoti sau problemų, tikslų, uždavinių ir hipotezių net tada, kai reikia eiti į mokyklą ir ruošti ten užduotus namų darbus. VII forto kolektyvas jiems tik padeda. Tiksliau – netrukdo jiems augti :) ir t iki, kad viešumas ir plačiai pasklidusi žinia apie užsiėmimus Kauno tvirtovės VII forte padės kiek įmanoma daugiau moksleivių kuo anksčiau atrasti savo kelią į tikrą mokslą.
 
Kauno tvirtovės VII forto informacija