NAUJIENOS

Kviečia Jono Basanavičiaus gimtinė
2021-02-22

Jono Basanavičiaus gimtinė kviečia į nuotolines edukacines programas.
PRO VAIKYSTĖS LANGĄ
Pasiturinčių ūkininkų vaikas... Toks buvo tautos patriarchu vadinamas Jonas Basanavičius savo gyvenimo pradžioje. Virtualaus pasivaikščiojimo po tipišką turtingo Suvalkijos
ūkininko sodybą metu, papasakosime ne tik apie XIX amžiaus buitį, bet ir apie Jonuko
vaikystę, patirtus nuotykius bei išdaigas. Įgytas žinias užtvirtinsime atlikdami smagias užduotis.
(1-8 klasės)
INTEGRUOTA BIOLOGIJOS IR ISTORIJOS PAMOKA LAISVĖS ĄŽUOLAI: LIETUVOS TAUTINIO ATGIMIMO ĄŽUOLYNO ISTORIJA
Jei norite sužinoti, kodėl ąžuolas vadinamas ypatingu medžiu ir kaip jis susijęs su Lietuvos tautiniu atgimimu – ši edukacinė programa kaip tik Jums! Kviečiame į virtualų pasivaikščiojimą po daugiau nei tris dešimtmečius žaliuojantį unikalų kultūros paveldo objektą – Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną. Išgirdę jo atsiradimo istoriją bei sužinoję viską apie mitais ir legendomis apipintą girių karalių – ąžuolą.
(5-10 klasės)
VASARIO 16-OJI – PRISIMINK, PASIKARTOK, SUŽINOK
Virtualios viktorinos metu kviečiame pasitikrinti su Vasario 16-osios Nepriklausomybės Aktu bei jį pasirašiusiais signatarais susijusias žinias. O jei kai kurių faktų nežinojote - atsakinėdami į skirtingo sudėtingumo klausimus tikrai sužinosite! Sėkmingai įveikę tris viktorinos etapus, išgirsite, ką apie Jūsų rezultatus pasakytų pats Jonas Basanavičius. Pažadame, jog laiką praleisite ne tik naudingai, bet ir smagiai!
(5-12 klasės)


Informacijos šaltinis FB paskyra Jonas Basanavičius