EDUKACINIŲ PROGRAMŲ PAIEŠKA NAUJAUSIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS SUKURTOS SPECIALIAI PROJEKTUI
Kalėdų prakartėlė
Trumpalaikė, vedama gruodžio mėn.

Angelų muziejus – Sakralinio meno centras
Vilniaus g. 11, LT-29145 Anykščiai
Informacija teikiama ir užsakymai priimami
tel. + 370 630 08 100
el. paštas angelumuziejus@gmail.com

Iki 25 1 1.50€ 1-12 klasė

Ar tikite tuo, jog pasaulyje egzistuoja Kalėdų dvasia?? Nors ji nematoma, rankomis negalima paliesti jos šilumos ir akimis pamatyti visų stebuklų, bet atvykę  į Angelų muziejaus edukacinį užsiėmimą “Kalėdų prakartėlė” tikrai pajusite jos egzistavimą. Artėjant  didžiausioms metų šventėms sunkiausia užduotis vaikams – laukti. Mes siūlome imtis veiklos ir patiems pasigaminti originalią Kalėdinę prakartėlę.
Pirmąsias prakartėles su tikrais gyvuliais ėmė kurti ankstyvieji krikščionys. Dar III a. jie per Kalėdas inscenizavo tvartelį Betliejaus oloje. Ilgus amžius ši tradicija buvo kartojama tik Betliejuje. Skulptūrinės prakartėlės pradėtos kurti tik po tūkstančio metų – XIII a. Romoje.
Prakartėlė mums byloja, kad ateinantį Kristų turime pasitikti čia ir dabar. Nušvitusi Kalėdų žvaigždė ragina mus sekti paskui Tą, kuris yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas. Laukiame šeimų ir moksleivių grupių, norinčių savo rankomis sukurti unikalią prakartėlę. Ji kartu su kūdikėliu ėdžiose leis pakviesti į savo namus Meilę ir Šviesą.
Programą parengė Angelų muziejaus parodų ir edukacinių programų kuratorė Margarita Milašienė.
Anykščių menų centro archyvo nuotrauka.

 
Švietimo teikėjas
Anykščių menų centras 

Angelų muziejus

Vilniaus g. 11, LT-29145 Anykščiai
tel. (8 381) 51 447
el. paštas angelumuziejus@gmail.com
www.amenucentras.lt/angelu-muziejus