NAUJIENOS

Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas
2020-03-16

Lietuvos nacionalinis dailės  kviečia atrasti antrą interaktyvią spalvinimo knygą-žaidimą „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“. 
Lietuvos nacionalinis dailės muziejus sukūrė jau antrą interaktyvią spalvinimo knygą-žaidimą „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“. Knygos sudarytojai kviečia per dailės kūrinius pažinti Lietuvos sostinę Vilnių. Iš muziejaus rinkinių buvo atrinkta 12 paveikslų, kuriuose atsiskleidžia XVI–XIX a. Vilniaus miesto gyvenimas. Prie spalvinamų paveikslų nurodytas QR kodas, kuris nukreipia į Lietuvos muziejų kolekcijų portalą www.limis.lt, kur galima daugiau sužinoti apie kūrinį, jo autorių ir t. t. Nuspalvinę ir išsikirpę vidinius knygos puslapius, galėsite pasidaryti erdvinį atviruką su Vilniaus arkikatedros vaizdu.
Nuoroda: https://www.ldm.lt/wp-content/themes/ldm/ldm/sv/Spalvink-Vilniu_Miesto-Gyvenimas.pdf
Interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“ internete
Antroji interaktyvi spalvinimo knyga-žaidimas „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“, veikianti Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus interneto svetainėje, kviečia ne tik spalvinti, bet ir surinkti dėliones! Spalvinimui pateiktus vaizdus galima spalvinti išmaniuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose. Pažinkite Vilniaus istoriją per meno kūrinius iš Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus rinkinių!
Nuoroda: https://www.ldm.lt/spalvink-vilniu/
 
Lietuvos nacionalinis dailės informacija
 ..