Galerija be sienų tęsia vasaros sezoną
2018-06-11

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerijoje (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) projektas „Mieste. Gatvėj. Galerija be sienų“ pristato renginių bei kūrybinių dirbtuvių ciklą ir kviečia lankytojus į įvairius užsiėmimus naujoje demokratiškoje erdvėje – specialiai įrengtame vasaros paviljone. Šios vasaros tyrinėjimų tema – miesto medžiai ir žmonės.
Kartu su „Auros“ šokėjais išbandysite ryšį su aplinka atkuriančias judesio technikas. Kaip kūnui tapti peizažo dalimi, kaip pajusti bendrystę ne tik su gamta, bet ir su kitu žmogumi?
Forumo teatras pakvies jungtis į grupę! Tikri įvykiai ir situacijos šiame teatre gali būti atkuriami ir modeliuojami iš naujo, apžvelgiami iš įvairiausių perspektyvų. Drauge susibūrusi grupė kurs spektaklį. Laukia labia įdomus kūrybinis procesas. Dirbtuvių vadovas aktorius Vytautas Gasiliūnas.
Taip pat lankytojų laukia pažintiniai-kūrybiniai pasivaikščiojimai po Paveikslų galeriją supančius šlaitus su A. Stulginskio universiteto Miškų fakulteto studentais. Pažinsime medžius, kursime istorijas, žaisime.
ANTROSIOS BIRŽELIO SAVAITĖS RENGINIŲ PROGRAMA:
„Auros“ šokio teatro dirbtuvės
Birželio 12 d., antradienį, 19.00 val.
Birželio 14 d., ketvirtadienį, 19.00 val.
Forumo teatras kviečia jungtis į grupę!
Birželio 14 d., ketvirtadienį, 15.00 val.
Birželio 15 d., penktadienį, 15.00 val.
Botaniniai pasivaikščiojimai
Birželio 16 d., šeštadienį, 11.00–13.00 val.
Visi renginiai nemokami. Pageidautina registracija el. paštu: mazosios.istorijos@gmail.com

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacija