Ekskursija su malūnininku ir duonos degustacija

Architektų g. 73, LT-78170 Šiauliai
tel. (8-41) 21 11 98
el.paštas etnografija@ausrosmuziejus.lt

iki 30 1 30.00€ 1 - 12 klasė, Suaugę

Žaliūkių malūnininko sodyboje galima paragauti čia keptos ruginės duonos, sužinoti šimtametes duonos kepimo tradicijas, papročius ir ritualus, o taip pat susipažinti su XX a. pradžios buitimi. Įdomi ir Žaliūkių malūnininko sodybos istorija, tad kartu su malūnininku verta aplankyti nuo 1875 m. čia stovintį vėjo malūną ir sužinoti, kaip atsiranda miltai, iš kurių kepama gardi, kvapni ruginė duona. Edukacinio užsiėmimo kaina grupei II–V po 17 val., VI po 16 val. – 40 Eur. Užsisakant ekskursiją taip pat reikia įsigyti lankymo bilietą.
Programa pritaikyta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir dalyviams su specialiaisiais poreikiais.
Programą parengė Jūratė Džežulskytė, Laimutė Tomkuvienė, Julius Vainorius.
Šiaulių „Aušros“ muziejaus nuotraukos.

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Žaliūkių malūnininko sodyba