Skaityti naujieną
Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje
2017-09-21

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, kaip ir daugelis kitų Lietuvos muziejų, laukia iš atostogų sugrįžtančių mokytojų ir moksleivių su naujienomis. 

Skaityti naujieną
Nacionalinėje dailės galerijoje
2017-09-21

Nacionalinėje dailės galerijoje tęsiasi rugsėjo pradžioje prasidėjusi svetingumo programa „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai”. Dalyvauti Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos ir Lietuvos muziejų asociacijos inicijuotoje programoje kviečiami moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai. 

Skaityti naujieną
Muziejai atveria duris moksleiviams
2017-08-31

Lietuvos muziejų asociacija šalies mokyklų bendruomenes sveikina Mokslo ir žinių dienos proga ir 2017 m. rugsėjo 1 d. skelbia Lietuvos muziejų kultūrinio svetingumo programos pradžią. 

Skaityti naujieną
Muziejus kviečia mokytis
2017-09-13

Maloniai kviečiame į muziejų darbuotojų ir specialiųjų pedagogų mokymus „Atviras muziejus: darbas su specialiųjų poreikių turinčiais žmonėmis“ 2017 m. spalio 24 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.

Skaityti naujieną
Te Tavo Jūra prasideda čia
2017-09-07

Tau, tavo draugams ir artimiesiems iš Klaipėdos ir ne tik!
Maloniai kviečiame visus Klaipėdiečius ir miesto svečius rugsėjo 15 d. 9 val. į Klaipėdos L.Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4) vyksiantį edukacinį renginį.

Skaityti naujieną
Knygos pristatymas Kretingos muziejuje
2017-09-06

2017 m. rugsėjo 9 d. 14.00 val. kviečiame į knygos „Pakutuvėnai. Kaimo istorija“ pristatymą Kretingos muziejaus Baltojoje salėje.

Visos naujos EP Naujausios edukacinės programos

STRAIPSNIAI Visi straipsniai

'Museum-School-Student' Project in Lithuania

About the training for lifelong learning administrators and teachers.

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Error
Success